środa, 7 marca 2012

Cud....

Całą sobotę przeleżałam w łóżku. Nic totalne lenistwo. Właśnie, dlatego tak bardzo cenię sobie weekend. Nic nie muszę robić ani myśleć nad matematyką czy sporami mojego serca, obowiązku i rozumu. Właśnie oglądałam telewizor kiedy zobaczyłam reklamę, w której zadali pytanie: "A ty kierujesz się sercem czy rozumem??". No i teoria idealnej soboty legła w gruzach. Każde słowo przyrządza mi chyba 500 myśli!! Tak samo to pytanie. Zaczęłam się zastanawiać. Właśnie czym?? Sercem?? Rozumem?? Czy ja w ogóle słucham serca?? Może zagłusza mi to rozum?? Nie mam pojęcia. Odleciałam na swoją planetę. Kiedy wróciłam mój film, który tak mnie zaciekawił zaczął się po dłuuugich reklamach i trwał w najlepsze. Super!! Tak jak te reklamy, minęła mi sobota. Wieczorem, a właściwie o 23:06 zmęczona próbowałam nie myśleć o niczym i usnąć, jednak nie wyszło mi to. Zresztą jak zawsze. Podczas moich nieudanych prób zmuszenia mój mózg do czegoś, czego nie ma zamiaru wykonać usłyszałam dźwięk SMS-a. Złapałam za komórkę i gdy zobaczyłam nadawcę, który jest od niecałych 6 dni jest moim nowym chłopakiem:
"Nie mogę spać...myślę o TOBIE!! Jak cię obudziłem to strasznie cię przepraszam. Nie odpisuj. Zasłużyłem na to. Śpij śpioszku ;**"
Jakie to urocze. Nie odpisałam. Nagle poczułam się bardzo zmęczona. Usnęłam jak tylko przyłożyłam głowę do poduszki.
Obudziłam się i była niedziela. No nie!! Jutro szkoła!! Dlaczego?? Nie można nie chodzić do szkoły tylko w wtorek na 3h?? Marzenia. Minęła ona szybciej niż sobota. O godzinie 15:33 zrobiłam wszystkie lekcję i do końca dnia "zalegałam na kanapie". Potem tylko wstałam, aby przygotować rzeczy na jutro i spakować. Głównie to  robię to rano, ale po raz pierwszy najzwyczajniej w świecie mi się nudziło. Zwykle jestem zbyt zabiegana, aby to robić. Umyłam głowę i byłam gotowa usnąć, ale nie wstawać...za marzenia nie karzą...całe szczęście. Nie obudzić się. Właśnie...

3 komentarze:

  1. świetnie, ze napisałaś.
    Ciekawa jestem czy nadal Aneta będzie chodziła z Kubą. Oby tak. mam nadzieję, że nie rozstaną się . To by dopiero było .
    pozdrawiam serdecznie :)

    OdpowiedzUsuń
  2. ooo sorka pomyliłam się ;/ ;/ ;/ Pomylka bo moja przyjaciółka ma na imię Aneta ;) Sorki

    OdpowiedzUsuń