wtorek, 3 kwietnia 2012

SMS...!...

Całą niedzielę nie miałam ochoty na najmniejszy ruch. Byłam w totalnym dołku...nic mnie nie bawiło ani nikomu nie udało się mnie pocieszyć, a właściwie to nawet nikt nie próbował tego zrobić. Zastanawiałam się czy to dobrze, czy źle. Po paru sekundach stwierdziłam, że to okropnie, że nie mam nikogo kto zauważył bym moją zrujnowaną pogodę ducha...
Numer Julki był wykręcony na moim telefonie, wystarczyło nacisnąć zieloną słuchawkę...przemogłam się. Zrobiłam to. Po paru sygnałach odebrała.
-Tak słucham?
-Jula, to ja słuchaj co tam u ciebie?-starałam się brzmieć naturalnie i miałam jej właśnie wszystko wyjaśnić gdy usłyszałam głos w słuchawce.
-Jula jest w tej chwili zajęta, więc nie przeszkadzaj nam, Sorry, ale mamy ostatnie wolne chwilę weekendowe. PA!!!-i Michał rozłączył się, a ja byłam w szoku. No tak właściwie to ona miała swoje problemy i sprawy!!! Byłam sama jak palec...
Usłyszałam dźwięk SMS-a i niechętnie go odebrałam...to była Jula: "Przepraszam kochana. Michał chce mieć mnie na wyłączność, czy to coś ważnego??" Westchnęłam i odpisałam: "Nie no co ty!! Chciałam cię na spacer wyciągnąć, a poza tym to nic. Powodzenia z Michałem!! Nie pisz już do mnie, bo on się jeszcze obrazi na ciebie i na mnie! Do jutra!!"
Tak jak jej kazałam tak zrobiła. Nie odpisała już. no dobrze. Trudno.
Nastał wieczór kiedy usłyszałam walenie w drzwi od mojego pokoju.
-Proszę!-no, a jak zobaczyłam kto w nich stoi zamarłam.
-Mogę?-spytał Kuba.
-A mam inne wyjście??-byłam zła i zaskoczona, dlatego odpowiedziałam po paru sekundach ciszy.
-Mogę ci to wyjaśnić? Wczoraj szybko uciekłaś i nie zdążyłem...
-Kto na to wpadł, żeby się założyć??-potem jak milczał powiedziałam-Wejdź i zamknij drzwi.
-To Michał. I Julka też jest zakładem, ale on się zakochał mega i nie zerwał z ją, a ja musiałam powiedzieć ci, bo nie umiem kłamać.
-Wyjdź.-nie miałam na nic siły...Kuba wyszedł, ale zanim to zrobił odparł:
-Kocham cię...
Zasnęłam około godziny 23.30...jutro do szkoły, a ja z tona chusteczek leżę w łóżku...

5 komentarzy:

 1. nie mam Cię w moich obserwatorach ,ale ja obserwuję ^^

  OdpowiedzUsuń
 2. Mam nadzieję że bedzie dobrze

  OdpowiedzUsuń
 3. no ja tez mam taka nadzieje

  ps . ty jestes w 6 klasie??/ jak tam test łatwy vs trudny
  pozdro ewa

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tu Basia. Nie chcę mi się na razie zalogować, więc pisze z Anonima. No, a co do testu to był strasznie trudny!! No polski dość lubię i to jest moja mocna strona i byłam bardzo zawiedziona, że było go tak mało:/ No bo więcej matmy było. No a te zadania otwarte z długopisami i zeszytami to mi się słabo zrobiło, bo matma to moja ciemna strona:D No, a wasze odczucia??

   Usuń
 4. Moim zdaniem test był trudny.Jednak ja wolę matematykę i według mnie była łatwa . MOIM ZDANIEM to zadanie z tymi długopisami i zeszytami było bardzo łatwe . Z polskiego opowiadanie było, a moja wyobraźnia nie pracowała;/ .

  OdpowiedzUsuń